Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Jak w piątek kursuje komunikacja miejska? Drugi dzień kryzysu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2019 r. o 07:52 Powrót do artykułu
Jeszcze tylko kilka dni zajmie odpalenie wspaniałych autobusów ze stolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie się ze Warbus zrezygnował ,lubelskie MPK jest im winne 1.5 mln złotych .Wkurzyli się poprostu . O ludziach oczywiscie nikt nie pomyślał ,za to ławeczki w lublinie po 100 tys jedna ,są .Takie rzeczy się przewiduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie się ze Warbus zrezygnował ,lubelskie MPK jest im winne 1.5 mln złotych .Wkurzyli się poprostu . O ludziach oczywiscie nikt nie pomyślał ,za to ławeczki w lublinie po 100 tys jedna ,są .Takie rzeczy się przewiduje
 A ja się dziwię takim osobom jak Ty, że nie mając pojęcia o temacie stara się go komentować. Wytłumacz mi co MPK ma wspólnego z twoim długiem 1.5 mln złotych? Przecież MPK podobnie jak firma Warbus jest tylko wykonawca przewozów zalecanych przez ZTM. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że nie wozi nas znana firma deweloperska Może by się czasem i paliło, ale przychylne oko owada zrobiło by swoje i ludzi mogliby jeździć do swojego wymarzonego parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo jest linii w Lublinie, najważniejsze żeby jeździły często, mozna wtedy się przesiąść, a tak komunikacja jak na wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty i ... Chwała owadu . No i teraz spróbujcie mnie zaminusować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak uczciwie powiedzcie, czy są potrzeby szczególnie w wakacje by np linia nr 2 kursowała co 15 minut w dodatku autobusem przegubowym? Dosłownie zapełnienie pasażerami wynosi 10% więc jaka to kalkulacja? Te rozkłady nie są dostosowane do potrzeb bo co za problem np z Popiełuszki trzema liniami /gdy czasami jedzie 2 puste autobusy jeden za drugim/ dojechać na Krakowskie i przesiąść się. Wyliczyłem że średnio 100 autobusów dziennie /przez te 18 godzin co daje 5 autobusów na godzinę !!! / jedzie stąd do centrum-pytam po co robić zatłoczenie autobusów produkujących tyle spalin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kursy firmy Warbus to raptem 10% wszystkich jakie się odbywają w mieście, także nie dramatyzujmy. Od września podejrzewam, że tak naprawdę nawet możemy nie odczuć, że firma zrezygnowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty i ... Chwała owadu . No i teraz spróbujcie mnie zaminusować.
 Widzę, że towarzysze trolle nie dostają żadnych nowych instrukcji z warszawskiej centrali i muszą w kółko sypać tymi samymi, głupkowatymi, komentarzami?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest lepiej, dużo lepiej niż wczoraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by zrobili tramwaje jak w innych cywilizowanych miastach. Z kilkunastu największych miast nie ma ich tylko Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty i ... Chwała owadu . No i teraz spróbujcie mnie zaminusować.
Widzę, że towarzysze trolle nie dostają żadnych nowych instrukcji z warszawskiej centrali i muszą w kółko sypać tymi samymi, głupkowatymi, komentarzami?!
 Nie widzimy (d)efektów, czy nie lubimy owada? Bo nie zrozumiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak pozew zbiorowy do sądu przeciwko ZTM i prezydentowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja opanowana. Na mieście spokój. Tylko płatne trolle podgrzewają atmosferę wietrząc swój inreres. Sami piszą i sami sobie odpowiadają spoceni obślinieni caly dzień przed kompem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miasto dziadostwa, progandy i płatnych trolli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja opanowana. Na mieście spokój. Tylko płatne trolle podgrzewają atmosferę wietrząc swój inreres. Sami piszą i sami sobie odpowiadają spoceni obślinieni caly dzień przed kompem
 Nic nie jest opanowane. U mnie w pracy 2 osoby musiały jechać taksówkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak pozew zbiorowy do sądu przeciwko ZTM i prezydentowi?
 Ja bym mimo wszystko rozpoczął tę batalię od wizyty u dobrego psychiatry. Serio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miasto dziadostwa, progandy i płatnych trolli
 co do dwóch pierwszych to się zupełnie nie zgadzam, co do trzeciego, cóż, pisie trolle były, są i jeszcze długo będą na tym portalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak pozew zbiorowy do sądu przeciwko ZTM i prezydentowi?
Ja bym mimo wszystko rozpoczął tę batalię od wizyty u dobrego psychiatry. Serio.
 Co ty nie powiesz płatny trollu partaczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...